KEÇİÖREN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MESBİL SAYFASI      DUYURULAR

 
KEÇİÖREN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MESBİL SAYFASI
İlçemiz mesbil sayfası açılmıştır.
Devamı
..


       Duyurular...
.

     ALAN TANITIMLARI

     
alan

       Alan Tanıtımları
       Meslekler
       İş İmkanları
       Eğitim ve Kariyer İmkanları

       Alan Tanıtımları için tıklayınız
 
     
 

      HABERLER

 
 

RTV ALANI TANITIM GÜNLERİ

            09–10–11 Nisan 2013 tarihinde Aydınlıkevler Ticaret Meslek Lisesinde gerçekleştirilecek olan Radyo Televizyon Alanı tanıtım günleri açılış programı gerçekleştirildi. Tören, Büyükşehir Belediyesi Mehteran Takımı ve Keçiören Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Seymen Ekibinin gösterileri ile başladı. Açılış töreni saygı duruşu ve istiklal marşının ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Yurtoğlu’ nun konuşması ile başladı. Hüseyin Yurtoğlu yaptığı konuşmada ‘ Çağımızda iletişimin önemi üzerinde durdu. Öğrencilere istedikleri ve başarılı olacakları alanları seçmeleri gerektiğini’ belirtti.
İl Milli Eğitim Şube Müdür Yardımcısı Fethi Dağ ‘Başarılı olabileceğiniz, yapabileceğinize inandığınız mesleklere yönelin’ diyerek öğrencilere başarılar diledi. Gerçekleşen program için teşekkür etti.
Programda daha sonra İl Milli Eğitim Müdürlüğünün hazırlattığı tüm mesleklerin tanıtım sunusu öğrencilere izlettirildi.
Gazi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Yar. Doç. Semra Çevik’in iletişim fakültesinin tanıtım sunusundan sonra davetliler kalaba kız teknik ve meslek lisesi, Başkent Üniversitesi, Turgut Özal Üniversitesi, Polis Radyosu Stantlarının gezilmesi ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.