ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Açılış ve İlköğretim Haftası Kutlama Töreni Yapıldı

2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Açılış ve İlköğretim Haftası Kutlama Töreni Yapıldı

2015-2016 Eğitim-Öğretim yılının açılışı, Şehit Hüseyin Köksal İlk ve Ortaokulu’nda düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

30 Eylül 2015 Çarşamba günü saat 10.30’da gerçekleşen açılış törenine Keçiören Kaymakamı Sn. Nusret Dirim, Keçiören Belediye Başkanı Sn. Mustafa Ak, Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Mustafa Kılıçgil, Keçiören İlçe Emniyet Müdürü Sn. Bülent Gürcan, Keçiören İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve velileri katıldı.

Minik öğrenciler protokol mensuplarını çiçeklerle karşıladılar. Tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından okul öğrencisi ve okul müdürü Serkan Başer’in konuşmasıyla başladı. Ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak ve Keçiören Kaymakamı Nusret Dirim’in konuşmalarıyla devam etti. Eğitim ve Öğretimin her geçen gün daha üst seviyelere taşınmasının hepimizin görevi olduğunu vurgulayarak tüm eğitim camiasına başarı dilekleriyle konuşmalarını tamamladılar.

Törende üç öğrencinin birlikte okuduğu şiir, Eskişehir yöresine ait halk oyunu gösterisi ve okul korosunun seslendirdiği şarkılar büyük beğeni kazandı. Tören, üniversite öğrencilerinin Karadeniz yöresine ait halk oyunlarıyla coşku ve heyecan içinde sona erdi.

 

Törenin sona ermesiyle protokol mensupları, okul müdürleri ve öğretmenler biraraya geldi. Daha sonra yeni Eğitim-Öğretim yılının hayırlı olması dilekleriyle öğrenciler sınıflarında ziyaret edildi. 



 

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.