ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ortaokulu Sporcuları Çeşitli Spor Dallarındaki Başarılarını İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil´le Paylaştılar...

Güreş, bocce, dart ve tekvando dallarında Türkiye ve Ankara İl Genelinde çeşitli dereceler alan öğrencilerimiz, öğretmenleri eşliğinde Müdürlüğümüzü ziyaret ettiler.
23 Nisan Ortaokulu Sporcuları Çeşitli Spor Dallarındaki Başarılarını İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil´le Paylaştılar...

    Güreş dalında Ankara Küçükler İl Birincisi, Yıldız Erkek Güreş Greko- Romen İl İkincisi, Bocce Yıldız Kız İl Üçüncüsü, Bocce Yıldız Erkek İl Dördüncüsü, Dart Yıldız Erkek Türkiye İkincisi, Tekvando İl İkincisi olan öğrencilerimiz İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil´i, ziyaret ederek başarılarından duydukları sevinci paylaştılar.

    Öğrencilerimizi bu büyük başarılarından ötürü tek tek tebrik eden Kılıçgil, "sporun gençlerimizi ve çocuklarımızı çevrenin olumsuz etkilerinden uzaklaştırarak, onları iyi insan ve iyi vatandaş olma yolunda daha ilerilere taşıyacağına olan inancını belirtti. Akademik başarının yanı sıra spor, sanat ve kültürel faaliyetlerin arttırılarak eğitimin çok yönlü verilmesinde her türlü katkıyı sağlamaya hazır olduklarını" söyledi. 

güreşgüreşgüreşgüreşgüreşgüreşgüreşgüreşgüreşgüreşgüreşgüreşgüreşgüreşgüreşgüreşgüreşgüreş

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.