ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Abdulhakim Arvasi İmam Hatip Ortaokulu Öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürü AyhanIŞIK´ ı Ziayret ettiler

Abdulhakim Arvasi İmam Hatip Ortaokulu Öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürü AyhanIŞIK´ ı Ziayret ettiler

İlçemiz okullarından Abdulhakim Arvasi İmam Hatip Ortaokulu Müdür Yardımcıları Alparslan DEMİRBİLEK, Serap KIZILKANAT sosyal ve kültürel çalışmalarda başarı elde etmiş öğrencilerimiz Cansu ŞEVİK, Sümeyye Gizem AKYÜZ, Ömer DÜZGÜN ve Muhammet Baha MUTLU; Milli Eğitim Müdürü Sayın Ayhan IŞIK’ı ziyaret ettiler.

Öğrencilerimizden Sümeyye Gizem AKYÜZ ve Rümeysa KÖROĞLU’nun Çankaya Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği “15 Temmuz Hatırat Yarışması”nda çıkarılan kitapta eserlerinin yayınlandığını; İLESAM, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığının işbirliği ile gerçekleştirdiği “Korsana Hayır” slagon ve logo yarışmasında altı öğrencimizin çalışmalarının yayınlanan eserde yer bulduğunu, Keçiören Gençlik Merkezi’nin düzenlediği 15 Temmuz Şehitlerine Mektup yarışmasında dereceye girerek 2.olduğu, ulusal basında yayın yapan Kültür Ajanda dergisinin temmuz sayısında Cansu Şevik’in “15 Temmuz” konulu yazısının yayınlandığı bilgisi verildi. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan IŞIK öğrencileri, onların nezdinde öğretmenlerini ve okul idarecileri tebrik etti. Başarı dilek ve temennileri ile ziyaret sona erdi.

06-11-201706-11-201706-11-201706-11-201706-11-2017

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.