ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aday Öğretmenler Tecrübeyle Buluştu

İlçemizde görev yapan aday öğretmenleri tecrübelerinden faydalanmaları için emekli okul müdürümüz Mustafa Öztürk ile buluşturduk.
Aday Öğretmenler Tecrübeyle Buluştu

Söyleşimiz İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Işık ve Şube Müdürü Abdurrahman Uzunoğlu’nun katılımıyla Keçiören Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirildi.

Program, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Açılış konuşmasını yapan şube müdürü Abdurrahman Uzunoğlu,  yaz dönemindeki aday öğretmenlerin eğitimleri ile ilgili bilgi verirken,  bugüne kadar her türlü desteği verdiklerini ve vermeye de devam edeceklerini söyledi. Ardından söz alan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Işık, en güzel  öğretmenlik yıllarının göreve başladığı ilk yıllar olduğunu söyleyerek başladığı sözlerine “Yeni nesillerimizi emanet edeceğimiz siz değerleri öğretmenlerimiz çocuklarımıza en iyi şekilde eğitim vereceğinizden eminim. Sadece akademik olarak değil, milli ve manevi değerlerine bağlı bireyler olarak yetiştireceğinizden de hiç şüphem yok! Öğretmenlik mesleği severek yapıldığından en kutsal mesleklerin başından gelir. Hepinizin başarı ile görevlerinizi yerine getireceğinizden eminim. Hepinize başarılar diliyorum.” diyerek konuşmalarını sonlandırdı.

 

Program konuğu olan emekli öğretmenimiz Mustafa Öztürk aday öğretmenlerimizle kazanmış olduğu deneyimlerini paylaştı. Sohbet tadından geçen söyleşi şube müdürümüz Abdurrahman Uzunoğlu’nun konuğumuz Mustafa Öztürk’e plaket takdimiyle son buldu.

15-06-201615-06-201615-06-201615-06-201615-06-201615-06-201615-06-2016

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.