ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Afrika Ülkeleri Büyükelçileri ile Ağaç Dikildi

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa KILIÇGİL, Keçiören Belediyesi öncülüğünde yapılan 51. Afrika Günü etkinlikleri kapsamında Keçiören Subayevleri Çamlık Parkındaki ağaç dikme programına katıldılar.
Afrika Ülkeleri Büyükelçileri ile Ağaç Dikildi

Subayevleri Çamlık Parkı’ndaki Afrika Ülkeleri Büyükelçilikleri Hatıra Ormanı’nda gerçekleştirilen ağaç dikme töreni Ankara Büyükşehir Belediyesi Mehteran Takımı’nın gösterisi ile renklendi. Törene Cezayir, Angola, Benin, Burkina Faso, Burundi, Kongo Cumhuriyeti, Fildişi Sahili, Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Cibuti, Mısır, Etiyopya, Gambiya, Gana, Gine, Kenya, Mali, Moritanya, Fas, Nijer, Nijerya, Ruanda, Senegal, Somali, Güney Afrika, Güney Sudan, Sudan, Tunus, Uganda ve Zambiya ülkelerinin büyükelçileri katıldı.

Yapılan etkinlikte Keçiören Belediye başkanı Mustafa AK ve Afrika ülkelerinin büyükelçilerini temsilen konuşan Güney Afrika Büyükelçisi Vika M.Khumalo´nun konuşmasından sonra büyükelçiler ile birlikte ağaç dikimi gerçekleştirildi. Ayrıca İlçemiz okullarından Aydınlıkevler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Aydınlıkevler Anadolu Lisesi öğrencileri, öğretmen ve idarecileri ağaç dikme programına katıldılar.

 Afrika büyük elçi ağaç dikimi Afrika büyük elçi ağaç dikimi Afrika büyük elçi ağaç dikimi

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.