ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Altınpark´ta "Toprak Vatandır" Projesi Renkli Görüntülerle Başladı

Ankara Büyükşehir Belediyesi´ne bağlı ANFA Altınpark İşletmeleri Ltd.Şti´nin yürüttüğü "Toprak Vatandır" konulu projenin ilk programı yapıldı.
Altınpark´ta

İlçe Kaymakamı Nusret DİRİM, ANFA Genel Müdürü Ramazan ARSLAN, Keçiören Belediye Başkan Vekili Nihat ÇELİK, Emniyet Müdürü Cihat ŞEROLAR, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa KILIÇGİL ve Şube Müdürümüz Abdurrahman UZUNOĞLU´nun da katıldığı etkinlikte Ankara Büyükşehir Belediyesi´ne bağlı ANFA Altınpark İşletmeleri Ltd.Şti´nin yürüttüğü "Toprak Vatandır" konulu projeyle ilçemiz okullarının 4. sınıf öğrencilerine yönelik olarak, çiçek dikimi faaliyeti yapılarak doğa sevgisini kazandırmak amaçlanmaktır. İlçemiz okullarından Kalaba İlkokulu ve Mehmet Akif İlkokulu öğrencilerimizin katıldığı faaliyette Altınpark´ta serada çiçek dikimi konusunda ayrıntılı bilgi verildikten sonra çiçek dikimi yapıldı. Doğa sevgisi konusunda ve çiçek bakımıyla ilgili gerekli bilgiler verildikten sonra çocuklarımıza Altınpark gezdirildi.

anfaanfaanfaanfa

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.