ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ANAOKULUNDA KUTLU DOĞUM SEVİNCİ

ANAOKULUNDA KUTLU DOĞUM SEVİNCİ

   ‘O’nu Anmak ve Anlamak İçin’ temalı Kutlu Doğum Haftası Programı, Çağrı Okullarında kutlandı.

 

  Düzenlenen programa Keçiören Kaymakamı Uğur Bulut, Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Işık, Özel Çağrı Okulları Kurucu Müdürü Nuran Altunbaş, Genel Müdür Hatice Kınık,  Okul Müdürleri, Özel Okul İdarecileri, Öğretmenler ve aileler katıldılar.

 

   Özel Çağrı Anaokulu idareci ve öğretmenleri işbirliği ile hazırlanan programa, anaokulu öğrencilerinin Kur’an tilaveti ile başlandı.  Anaokulu idarecisi Esra Tunç Samsa yaptığı selamlama konuşmasında, çocukların kalbine Peygamber sevgisi aşılamanın ve sünnetleri yaşayarak öğrenmenin önemi vurgulandı.

    Yaptığı konuşmada Nuran Altunbaş birlik ve beraberliğin önemini vurgulayarak, okul öncesi öğrencilerinin değerlerini öğrenerek büyümesinden duyduğu mutluluğunu ifade etti.

       İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ayhan Işık “Hedeflediğimiz eğitim modellerinin gerçekleştiğini görmek bizlere gurur veriyor. Bu sene Hz. Peygamber  ve Güven Toplumu temasından yola çıkarak, ülkemizin geleceği için eğitimin öneminden bahsetti. Günümüzde ülkemizin ve milletimizin en çok ihtiyacı olan duygular birlik, beraberlik ve karşılıklı güven duygusunun aşılanmasıdır.” şeklinde konuştu.

        Kapanış bölümünde izleyicilere hitap eden Keçiören Kaymakamı Uğur Bulut “Hazırlanan program hayırlara vesile olsun, bilinçli nesiller yetiştiğini görmek bizleri mutlu ediyor . Gerek fert, gerek toplum için güven meselesi çok önemlidir. Bu önem hayatın her alanında kendini hissettirir. Toplumda güvenin oluşması aileden başlar, sokakla devam eder, şehirlerde büyür ve ülke içinde asayiş, emniyet ve adalet olarak tecelli eder.” dedi.

05-05-201705-05-201705-05-201705-05-201705-05-2017

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.