ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ankara Sanayi Odasına Ziyaretimiz

   Keçiören Kaymakamı Uğur BULUT, Keçiören Belediye Başkan Yardımcısı Nihat YILDIZ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan IŞIK, İlçe Milli Eğitim Mesleki ve Teknik Eğitim Şube Müdürü Hilmi KARAOT, Keçiören Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür V. Ahmet ALTUNTAŞ ile Proje Sorumlusu Emre DEMİRTAŞ Ankara Sanayi Odası ve aynı zamanda Ankara Sanayi Odası 1. Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın M.Nurettin ÖZDEBİR´e ziyarette bulundular.
Ankara Sanayi Odasına Ziyaretimiz

   Sanayi ve üretim şehri haline gelen Ankara’da gelişmelere uyum sağlayabilecek ara kademe insan gücüne ihtiyaç duyulmaktadır. Bir yanda sosyal yardımlaşma güvencesi olmayan gençlerimiz diğer yanda ise ilçemiz meslek liselerinden mezun olan öğrencilerimiz teknik eleman olarak yetişecek,  sanayi ve üretimin artmasına hizmet edecek ve böylece refahının da sağlamasına katkı sunacaktır. Heyetimiz  gerçekleştirilen bu ziyarette; genç nüfusun istihdama kazandırılmasında mevcut sorunlar ve   çözüm yolları ile alınabilecek destekler konusunda istişarelerde bulundu.

 

   Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımızdan hizmet alan ve sosyal güvencesi olmayan gençlerimizin istihdama kazandırılması ile mezuniyet alanlarına ve sayılarına göre ilçemiz meslek lisesi mezunlarına ne tür destekler alınabileceği ve Keçiören Belediye Başkanlığına iş müracaatı için gelen vatandaşlarımızın istihdam edilebilmeleri konuları görüşüldü.

12-04-201712-04-2017

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.