ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ankara Valisi Sn. Ercan TOPACA´nın Ziyareti

Ankara Valisi Sn. Ercan TOPACA´nın Ziyareti

 

 

Ankara Valimiz Sn. Ercan TOPACA 07.01.2017 Cumartesi günü İlçe Kaymakamlığımızı ziyaret ederek okul - derslik sayıları, mevcut durum ile ihtiyaçlar hususunda konu ilgilileri ile bir araya gelmiştir.

Toplantıya Milli Eğitim´den sorumlu Vali Yardımcısı Ali SÖZEN, Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı´ndan sorumlu Vali Yardımcısı Bilal BOZDEMİR, Keçiören Kaymakamı Uğur BULUT, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa AK, İl Milli Eğitim Müdürü Vefa BARDAKÇI, Defterdar Vekili Tacettin ÖZTAŞ, Yatırım İzleme Müdürü Mehmet TURGUTLU, Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan IŞIK, Tapu Müdürü Hamdi ERŞEN, Keçiören Belediye Başkan Yardımcıları ve diğer Şube Müdürleri katıldı.

   İl Milli Eğitim Müdürü tarafından yapılan sunumda Keçiören İlçemizin sınırlarında bulunan ilkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki okullarımızın mevcut öğrenci ve derslik sayıları hakkında bilgi verildi. Yapılan sunum üzerinde öncelikli olarak ihtiyaç duyulan bölgelerde inşa edilecek okullar, yapılacak yeni derslikler ile ilgili planlamalar yapıldı.

            Toplantı sonrasında bir değerlendirme yapan Ankara Valimiz Sn. Ercan TOPACA “Konunun tüm ilgilileri ile birlikte planlamaları ve alınacak tedbirleri konuştuk. İlçemizin farklı bölgelerindeki acil olduğunu değerlendirdiğimiz derslik ihtiyaçlarını, Keçiören Belediyesinin de desteğiyle en kısa sürede giderecek tedbirleri alıyoruz. Orta ve uzun vadeli planlamalarla hedefimiz 2017 yılı sonuna kadar Keçiören İlçemizdeki tüm okullarımızda tekli eğitime geçilecek fiziki altyapıyı uygun hale getirmektir.“ değerlendirmelerinde bulundu.

 

 

 

 

12-01-201712-01-201712-01-201712-01-201712-01-2017

Cumhuriyet Cad. No1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/1112

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.