ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Atatürk´ün Ankara´ya Gelişi Törenlerle Kutlandı.

Bekir Gökdağ Anadolu Lisesi,Kocatepe Ortaokulu ve Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası İlkokulu´nun birlikte hazırladıkları Atatürk´ün Ankara´ya gelişinin yıldönümü kutlaması Meteoroloji Genel Müdürlüğünün arazisi içinde kalan ve Atatürk´ün Kurtuluş savaşında karargah olarak kullandığı binada kutlandı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının söylenmesi ile başlayan törene Keçiören Belediye Başkan Vekili Nihat Özçelik, Keçiören Belediye Başkan Yardımcısı Ferhat Erdoğan, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Kılıçgil, Şube Müdürlerimiz Ali Kurt, Hacı Arslan Atman, İsmail Küçük, Mustafa Özel ve çevre okul müdürleri katıldılar. Programda öğrencilerden oluşan Seymen ekibi de bir gösteri sundular.
Atatürk´ün Ankara´ya Gelişi Törenlerle Kutlandı.

Atatürkün Ankaraya Geliş KutlamalarıAtatürkün Ankaraya Geliş KutlamalarıAtatürkün Ankaraya Geliş KutlamalarıAtatürkün Ankaraya Geliş KutlamalarıAtatürkün Ankaraya Geliş KutlamalarıAtatürkün Ankaraya Geliş KutlamalarıAtatürkün Ankaraya Geliş KutlamalarıAtatürkün Ankaraya Geliş KutlamalarıAtatürkün Ankaraya Geliş KutlamalarıAtatürkün Ankaraya Geliş Kutlamaları

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.