ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aydınlıkevler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerinin Halı Saha Sevinci...

Keçiören Belediyesi tarafından Aydınlıkevler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesine yaptırılan halı saha tesisi törenle açıldı.
Aydınlıkevler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerinin Halı Saha Sevinci...

Halı sahanın açılışı için düzenlenen törene Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak’ın yanısıra, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil ve çok sayıda öğrenci katıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil konuşmasında sağlıklı bireyler yetiştirmede sporun çok önemli olduğuna değinerek, "öğrencilere sporu bir yaşam biçimi haline getirmeleri" tavsiyesinde bulundu.

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak´ta sporun önemli bir eğitim aracı olduğunu belirterek, “Gençlerimizin eğitiminde spor önemli bir yer tutuyor. Her gencimizin mutlaka bir spor dalı ile uğraşmasını arzu ediyoruz. Hangi alanda yetenekliyseniz o spor dalı ile ilgilenmelisiniz” dedi. Halı sahayı Aydınlıkevler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Aydınlıkevler Ticaret Meslek Lisesi’nin ortaklaşa kullanacağını kaydeden Başkan Ak, “Yine böyle bir tören anında buradaydık ve sizlerden bir istek geldi. ‘Bir halı sahaya ihtiyacımız var’ dediniz, onu da gerçekleştirdik. Güle güle kullanın, umarım beğenmişsinizdir” diye konuştu. 

Birlikte halı sahayı gezen Kılıçgil ve Ak, penaltı atışları yaparak yoğun çalışma tempoları içinde kısa bir an da olsa gençlerle birlikte olmanın keyfini çıkardılar.

halı sahahalı sahahalı sahahalı sahahalı sahahalı sahahalı sahahalı sahahalı sahahalı sahahalı sahahalı sahahalı sahahalı sahahalı sahahalı saha

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.