ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bekir Gökdağ Anadolu Lisesi´nin Avrupa Birliği Projesi Kapsamında Avrupa´dan Ziyaretçileri Geldi

İlçemiz Bekir Gökdağ Anadolu Lisesi Avrupa Birliği Projesi Kapsamında İsveç, Norveç, Yunanistan ve Hollanda´dan gelen ziyaretçileri ile Hükümet Konağı konferans salonunda İlçe Kaymakamı Nusret DİRİM ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa KILIÇGİL´in katılımıyla projenin Türkiye ayağı çalışmalarına başlandı.
Bekir Gökdağ Anadolu Lisesi´nin Avrupa Birliği Projesi Kapsamında Avrupa´dan Ziyaretçileri Geldi

İlçemiz Bekir Gökdağ Anadolu Lisesi Müdürlüğünün Türkiye ayağını oluşturduğu AB Ülkelerinden İsveç, Norveç, Yunanistan, Hollanda’dan Üniversitelerdeki Bilim ve eğitim uzmanlarının katılım ve sunumlarıyla yapılan 12-13-14 Kasım 2014 tarihlerinde Keçiören ilçesi kaymakamlık binası salonundaki çalışmada Yetişkin Eğitiminde Düşük eğitim seviyesinde olanların eğitilmeleri ile bunların hayata üretken olarak katılımları, işsizliğin ve yoksulluğun önlenmesi konusunda bilgi ve kültür paylaşımı ile birlikte projeler üretme çalışması yapılmaktadır. Bu konuda eğitimcilerin eğitimi önemli olduğundan İlçemiz Halk Eğitim Merkezinden ve Rehberlik araştırma merkezinden öğretmenlerin katılımları sağlanmış, çalışmaya Bekir Gökdağ Anadolu Lisesi idareci ve öğretmenleriyle devam edilmektedir. Proje toplantımız İlçemiz Kaymakamı Nusret DİRİM ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa KILIÇGİL tarafından ziyaret edildi. Sayın Kaymakamımıza ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüze proje hakkında açıklayıcı bilgiler verildi. Kaymakamımız misafirlerimizle sohbet ederek konu hakkında bilgi edindikten sonra başarılar dileyerek  ayrıldılar. Proje çalışması 14.11.2014 Cuma günü sona erecektir. Çalışma bitiminde Keçiören ve Ankara gezileri ile Başkentimiz ve kültürümüz misafirlerimize tanıtılmaktadır.

bekirgökdağbekirgökdağbekirgökdağbekirgökdağ

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.