Haberler Bu Benim Eserim Proje Yarışması İlçemizde Sergilendi

Bu Benim Eserim Proje Yarışması İlçemizde Sergilendi

2011-2012 Eğitim Öğretim yılı başında İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan “Bu Benim Eserim” proje yarışmasına ilçemiz okulları 232 proje ile katıldı.

Bu Benim Eserim Proje YarışmasıBu Benim Eserim Proje YarışmasıBu Benim Eserim Proje YarışmasıBu Benim Eserim Proje Yarışması   

 

 

 

 

 

   2011-2012 Eğitim Öğretim yılı başında İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan “Bu Benim Eserim” proje yarışmasına ilçemiz okulları 232 proje ile katıldı.

   Projeye katılan okullar tarafından hazırlanan projeler ilk önce bölge finallerinde daha sonra da il finalinde değerlendirilmiştir, Bu değerlendirmeler sonucunda ilçemizden 12 okulumuz, 14 proje ile finale kalma hakkı kazanmıştır. Osman Hamdi Bey İlköğretim Okulu öğrencisi Senanur Aslı Aktaş tarafından hazırlanan “Acaba Arabanın Hangi Sigortası Attı” isimli proje ile Keçiören ilçesini temsil etme hakkı kazandı. İç Anadolu Bölge Sergisine katılan öğrenci Senanur Aslı Aktaş’a başarı belgesi verilmiştir. Okullarımız tarafından Matematik, Fizik, Kimya ve Türkçe dallarında hazırlanan projeler ilçemizde Antares Alışveriş Merkezinde düzenlenen sergi ile halka sunuldu.

   Sergi açılışına; Keçiören Kaymakamı Mustafa Güler, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili İbrahim Fırtına, Şube Müdürü Burhan Aycan, okul müdürleri, proje sahibi öğretmen ve öğrenciler katıldı.

 Yayın:26.06.2012 - Güncelleme:09.08.2012 - 12:24 - Görüntülenme:294