ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çağımızı Aydınlatan Değerler

Çağımızı Aydınlatan Değerimiz Hz.Mevlana´yı Anlama ve Anma Programı Düzenlendi Müdürlüğümüz tarafından yürütülen "Çağımızı Aydınlatan Değerlerimiz" projesi kapsamında Hz.Mevlana´yı anma programı,Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi´nde gerçekleştirildi.
Çağımızı Aydınlatan Değerler

19 Aralık 2014 tarihinde düzenlenen programa Keçiören Kaymakamı Nusret Dirim,Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak,İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil,Şube Müdürleri,Öğretmen ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan program Etlik Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisinin okuduğu Kuran-ı Kerim Tilavetiyle devam etti. Açılış konuşmasını İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil´in yaptığı program,Etlik Anadolu İmam Hatip Lisesi İlahi Gurubu ve Yunus Emre İlkokulu Semazen Ekibinin ilahi ve gösterisiyle devam etti.

Programa konuşmacı olarak katılan Eğitimci ve Pursaklar Belediye Başkan Yardımcısı Osman Kayaer, Mevlana Hazeretlerini nasıl anlamamız gerektiği ile ilgili bilgi verdi.

 

Keçiören Kaymakamı Nusret Dirim tarafından konuğumuza hediye takdimi yapılarak program sona erdi.  


ÇAĞIMIZI AYDINLATAN DEĞERLERÇAĞIMIZI AYDINLATAN DEĞERLERÇAĞIMIZI AYDINLATAN DEĞERLERÇAĞIMIZI AYDINLATAN DEĞERLERÇAĞIMIZI AYDINLATAN DEĞERLERÇAĞIMIZI AYDINLATAN DEĞERLERÇAĞIMIZI AYDINLATAN DEĞERLERÇAĞIMIZI AYDINLATAN DEĞERLERÇAĞIMIZI AYDINLATAN DEĞERLERÇAĞIMIZI AYDINLATAN DEĞERLERÇAĞIMIZI AYDINLATAN DEĞERLER

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.