ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Cemal Gürsel Ortaokulu Güreş Takımı İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler.

lçemiz Cemal Gürsel Ortaokulu güreş takımı Ankara´da yapılan Yaşar Doğu´nun ölümünün 54. yılı güreş müsabakalarında takım halinde birinci olmuşlardır.
Cemal Gürsel Ortaokulu Güreş Takımı İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler.

Bu başarılarından dolayı Okul Müdürü Şaban Büyükyıldız, Müdür Yardımcısı Ahmet Kırıktaş, Beden Eğitimi Öğretmeni Adem Taşçı, Güreş Antrönörleri Ahmet Lal ve Güreş takımı öğrencileri, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Kılıçgil´i makamında ziyaret etmişlerdir. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz kendilerini başarılarında dolayı kutlarken, genç sporcuların yetişmesinden duyduğu mutluluğu ifade ettiler. Bu tür sportif faaliyetlerle gençleri kötü alışkanlıklardan uzaklaştırıp, kendilerini daha iyi yetiştirerek ülke tanıtımına da katkı sağladıklarını belirtmiştir.

Spordaki başarıları kadar eğitimde de başarı beklediğini belirtmiş ve Güreşcilerimizin bundan sonra yapacakları müsabakalarda daha iyi dereceler beklediğini belirterek başarılar dilemiştir.

Cemal Gürsel Ortaokulu Güreş Takımı ZiyaretiCemal Gürsel Ortaokulu Güreş Takımı ZiyaretiCemal Gürsel Ortaokulu Güreş Takımı ZiyaretiCemal Gürsel Ortaokulu Güreş Takımı ZiyaretiCemal Gürsel Ortaokulu Güreş Takımı Ziyareti

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.