ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çocuk Dostu Ankara Şehir Kapsamında Yapılan Yarışmalarda Derece Alan Öğrencilerin Makam Ziyaretleri

Çocuk Dostu Ankara Şehir Kapsamında Yapılan Yarışmalarda Derece Alan Öğrencilerin Makam Ziyaretleri

2017-2018 Eğitim-Öğretim döneminde Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü Çocuk Dostu Şehir Ankara Uygulamaları kapsamında yapılan yarışmalarda derece alan öğrenciler, öğretmenleri ve idarecileriyle Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan IŞIK’ı makamında ziyaret ettiler. Yarışma isimleri,  öğrenci isim ve dereceleri şu şekilde gerçekleşti:

Ø  İstiklal Marşı güzel okuma yarışmasında anaokulları arasında Kocatepe İlkokulundan il ikincisi Beren ŞENCAM

Ø   İstiklal Marşı Bayrağın Gölgesindeki temalı resim yarışmasında ilçe birincisi Kocatepe İlkokulundan Reyyan Nur ATICI

Ø    Milletine Ruh Katan Adam temalı kompozisyon yarışmasında ilçe birincisi Şehit Halil Işılar Ortaokulundan Gözde ÖZDEMİR

Ø   Sınıfımızda Deney Var temalı etkinlikte ilçe birincisi Kocatepe İlkokulu öğrencilerimiz Elif YILMAZCAN, Merve ERSOY, Sena YILDIRIM

Ø   Çanakkale Şiirini güzel okuma yarışması il üçüncüsü Aydınlıkevler MTAL öğrencisi Taha Mert KARAKOÇ

Ø   Gelenekten Geleceğe Çocuk Oyunları Körebe Oyunu Kocatepe İlkokulu il birincisi sınıfımız

Ø  Seksek oyunu Halit Fahri Ozansoy İlkokulu il ikincisi sınıfımız

Ø  Kıssadan Hisse Gönül Sohbetleri Kısa Film Yarışması lise il birincisi Aydınlıkevler MTAL öğretmeni Ömer AKSAY ve ilkokul ilçe birincisi Çizmeci İlkokulu Öğretmeni Hediye Nuket KILIÇ ve okullarımızın müdürleri ve yarışmalarda görev alan hakem heyetimiz Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan IŞIK tarafından makamında kabul edildi.

        Öğrencilerle yakından ilgilenen İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan IŞIK, öğrencilere hediyelerini, okul müdürleri ve öğretmenlerine plaketlerini takdim etti.

 

        Başarılarından dolayı Keçiören Milli Eğitim Müdürlüğü olarak öğrencilerimize, öğretmenlerimize, idarecilerimize ve çocuk oyunlarında görev yapan hakem heyeti teşekkür ederiz.

 

11-06-201811-06-201811-06-201811-06-201811-06-2018

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.