ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Danişment Çiçekli Ortaokulu, Kaymakamlık ve Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti…

Danişment Çiçekli Ortaokulu, Kaymakamlık ve Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü  ziyaret etti…

Keçiören Kaymakamı sayın Nusret DİRİM ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa KILIÇGİL , Danişment Çiçekli Ortaokulu Müdürü Murat SARIKAYA’yı ve Usta Öğretici Cevat SUBAŞI’nı , TEOG’da ve Kickbox dalında dereceye giren başarılı öğrencilerimizle beraber makamlarında kabul ettiler.

TEOG’da Yakup KÖKEN soruların tamamını yaparak Türkiye birincisi oldu. Damla AYDIN ve İrem AKMAN İse üçüncülüğü paylaştılar. Özel bir dershaneye gitmeden böylesine büyük bir başarıyı elde eden öğrencilerimizi Sayın DİRİM ve KILIÇGİL Tebrik ederek başarılarının devamını dilediler. Yine aynı okuldan, Kickbox spor dalında, usta öğretici Cevat SUBAŞI’nın çalıştırdığı Emirhan ARLI ve Galip Şah EFEBİLEN farklı kategorilerde Ankara ikincisi, Baran EVREN Ankara  üçüncüsü olarak Bolu’da 20-23 Nisan tarihleri arasında yapılacak Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsil etmeye hak kazandılar.  Sayın DİRİM VE KILIÇGİL öğrencileri tebrik  ettiler. Şampiyonada maddi ve manevi  olarak yanlarında oldukları mesajını vererek  başarılar dilediler. 

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.