ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Destekleme ve Yetiştirme Kursları Başladı

Destekleme ve Yetiştirme Kursları Başladı

Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil ve Şube Müdürü Abdurrahman Uzunoğlu, Nuh Eskiyapan Ortaokulu, Keçiören Anadolu İmam Hatip Lisesi, Rauf Denktaş Anadolu Lisesi, Hüseyin Güllüoğlu Ortaokulu (İçerisinde bulunan bir binada mezun olan öğrenciler için Keçiören Halk Eğitim Merkezi´nin açtığı Destekleme ve Yetiştirme Kursu), Bilal Yaşar Ortaokulu, Gülhane Ortaokulu, Faik Erbağı Ortaokulu, Yunus Emre Okulları´nda uygulanan Destekleme ve Yetiştirme Kursları´nı yerinde inceledi.

Okul idaresi, öğretmenler, öğrenciler ve velileri ile Destekleme ve Yetiştirme Kursları hakkında karşılıklı istişareler yapıldı. Şube Müdürü Abdurrahman Uzunoğlu Bekir Gökdağ Anadolu Lisesi ve Faik Erbağı Ortaokulu´nda ayrıca incelemelerde bulunarak kurslar hakkında öğrenciler ile birlikte hoş sohbet içerisine girip, kurslara yönelik motive olmaları yönünde katkı sağlayıcı bilgi ve tecrübelerini paylaştı.

Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil, Destekleme ve Yetiştirme Kursları kapsamında çalışmaların olumlu sonuçlar verdiği ve sorunsuz bir şekilde ilerlediğine dair gözlemlerini okul idaresi ile paylaşarak, okul idareci ve öğretmenlerine teşekkür edip ziyaretlerini sonlandırdı.  

okul gezisiokul gezisiokul gezisiokul gezisiokul gezisiokul gezisiokul gezisiokul gezisiokul gezisiokul gezisiokul gezisiokul gezisiokul gezisiokul gezisiokul gezisiokul gezisiokul gezisiokul gezisiokul gezisiokul gezisiokul gezisiokul gezisiokul gezisiokul gezisiokul gezisiokul gezisiokul gezisiokul gezisiokul gezisiokul gezisiokul gezisiDestekDestek

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.