ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ebu El-Hasan Harakani Hazretleri Anma Programı Gerçekleştirildi.

Programa Yargıtay 13 Ceza Dairesi Üyesi Vuslat DİRİM, İl Milli Eğitim Müdürümüz Erol Bozkurt, Keçiören Kaymakamı Nusret Dirim, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Kılıçgil´in katılımıyla başlandı.
Ebu El-Hasan Harakani Hazretleri Anma Programı Gerçekleştirildi.

Bağlum İmam Hatip Lisesi Öğrencimizin Kur´an-ı Kerim Tilavetinden sonra Şehit Ebu´l Hasan Harakanı Hazretlerinin belgeseli izlendi. Keçiören Kaymakamı Nusret Dirim, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak´ın konuşmalarından sonra Eğitimci-Yazar Sadık Yalsızuçanlar Şehit Ebu´l Hasan Harakanı Hazretlerinin hayatından çeşitli kesitler sundu. Şehit Ebu´l Hasan Harakanı Hazretlerinin hayatında önemli yer tutan Beyazıd Bestami hazretlerinin hayatlarından da kesitler sundu. Yazarımıza Keçiören Kaymakamı ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz tarafından çeşitli hediyeler verilerek program sonlandırıldı. Programdan sonra Keçiören Belediyesi tarafından temin edilen Can ve Elmaz kitabı yazar tarafında imzalanarak öğrencilere dağıtımları gerçekleştirildi.

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.