ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Öğretim Yılı Kurum Yöneticileriyle Sene Sonu Değerlendirme Toplantısı

Eğitim Öğretim Yılı Kurum Yöneticileriyle Sene Sonu Değerlendirme Toplantısı

         2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Kurum Yöneticileriyle Sene Sonu Değerlendirme Toplantısı Şehit Ahmet Özsoy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

         Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Işık, Şube Müdürleri Abdurrahman Uzunoğlu, Ahmet Fevzi Özdemir, Faruk Aslan, Hacı Aslan Atman, İsmail Küçük, Oğuz Yılmaz, Osman Koç ve Okul Müdürlerimiz katıldılar.

        Toplantıya Saygı Duruşu ve ardından İstiklal Marşı’mızın söylenmesi ile başlandı. Ardından İlçe Milli Eğitim Müdürümüz 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılının eğitim yönünden genel değerlendirmesini yaptı. Ayhan Işık konuşmasında “Toplantıya Şehit Öğretmen Aybüke Yalçın’a ve tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı dileyerek başlıyorum. Keçiören İlçesinde 155 bin öğrenci ve 7 bin öğretmenimizle birlikte Eğitim Öğretim yılını kazasız, sorunsuz bitirdik. Sizlerin huzurunda tüm öğretmenlerimizi ve sizleri kutluyorum.  Önümüzdeki eğitim öğretim yılında daha etkin bir şekilde sınıflarımıza hakim olma, öğretmenlerimizi bu konuda teşvik etme bakımından bize görevler düşüyor. Bizler görev yaptığımız kurumlarda gereken özeni ve hassasiyeti göstermeliyiz. Bilgi Notu hazırlama konusunda formata uygun hareket edilmesi gerekiyor. Günlü yazılarda azami hassasiyetin gösterilmesini istiyoruz.

       İnşaat Emlak olarak Vali Beyin başkanlığında aralık ayından itibaren toplantılar yaptık. Keçiören’de 2019-2020 yılına kadar 1383 derslik Temel Eğitim yapılmış olacak. Bu derslikler sayesinde Keçiören’de tekli öğretime % 90 oranında geçmiş olacağız.  Ovacık bölgesinde 40 derslikli 3 okulumuz 32 derslikli Meslek Lisesi yapılacak en ez 20 binamız ortaöğretim kurumu olacak 1 tanesi Halk Eğitim Merkezi, 2 tanesi Özel Eğitim Uygulama Okulu, Gümüşdere Yerleşkesinde Fen Lisesi,  Sosyal Bilimler Lisesi, Tarım Meslek Lisesi, Spor Kompleksi ve pansiyonlarıyla birlikte bu okullarımızın ihalesi kaldı. Karşıyaka Mahallesi’ne Meslek Lisesi, Özel Eğitim Uygulama Okulu yapılacak özellikle temel eğitim için arsa bulamadığımız durumlarda sayın valimizin talimatıyla ki valimiz ortaöğretim kurumlarımızın bazılarının Ovacık tarafına taşıma kararını verdi Anadolu liselerimiz bu şekilde ortaokul ya da Temel Eğitim okullarına dönüşecek.

     Tüm Eğitim Yöneticilerimize iyi çalışmalar iyi tatiller diliyorum.” şeklinde konuştu.

 

     Toplantı Etkin Yaşam Eğitmeni Ahmet Diler’in sunumuyla sona erdi.


15-06-201715-06-201715-06-201715-06-201715-06-201715-06-2017

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.