ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ERASMUS + OKUL EĞİTİMİ PROGRAMI 2020 YILI KABUL LİSTELERİ AÇIKLANDI

  2020 yılı Erasmus+ Ana Eylem 2 Stratejik Ortaklıklar Faaliyeti Ek Teklif Çağrısı kapsamında sunulan KA226 Dijital Eğitime Hazırlık için Ortaklıklar ve KA227 Yaratıcılık için Ortaklıklar proje başvurularının değerlendirme süreci tamamlanmıştır. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün ve Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi'nin projeleri de hibe almaya hak kazandı.          
ERASMUS + OKUL EĞİTİMİ PROGRAMI 2020 YILI KABUL LİSTELERİ AÇIKLANDI

Başkanlığımıza sunulan toplam 203 adet (170 KA226, 33 KA227) proje teklifinden uygunluk kriterlerini taşıyanlar içerik değerlendirmesine alınmış ve bağımsız dış uzmanlar tarafından değerlendirilmiştir. İçerik değerlendirmesi sonucunda puan sıralaması ve mevcut bütçe imkânları çerçevesinde; Okul Eğitimi Dijital Eğitime Hazırlık için Ortaklıklar (KA226-SCH) kapsamında 13, Okul Eğitimi Yaratıcılık için Ortaklıklar (KA227-SCH) kapsamında 2 adet olmak üzere toplamda 15 proje teklifi hibe desteği almaya hak kazanmış olup 3 adet proje teklifi de yedek olarak belirlenmiştir.

 

Kabul edilen projeler arasında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün "Home, But Not Alone: Empowering Preschool Teachers and Parents for Digital Education" isimli projesi de bulunuyor. Ayrıca Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi'nin "Distance Education Through Investigation of Services, Tools, Assessment, Interactions, and Design" isimli projesi hibe almaya hak kazandı.

23-02-2021

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.