ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Geleneksel Öğretmenler Günü Bowling Turnuvası Antares´te Yapıldı

Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen Geleneksel Öğretmenler Günü Bowling Turnuvası 28.11.2014 Cuma günü Antares AVM´de yapıldı.  
Geleneksel Öğretmenler Günü Bowling Turnuvası Antares´te Yapıldı

Turnuvaya katılan 150 öğretmenimiz hem kıyasıya yarıştılar hem de çok eğlendiler. Turnuvaya katılan İlçe Gençlik ve Spor Müdürümüz sayın Mustafa Coşkun, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Oğuz Yılmaz, ilçe şube müdürlerimiz Ali Kurt, Selami İskender, Abdurrahman Uzunoğlu, birçok okul müdürümüz ve değerli öğretmenlerimizin katılımı ile gerçekleşti.

Bowling turnuvamızın açılış oyununu İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Oğuz Yılmaz, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Mustafa Coşkun ve şube müdürlerimiz tarafından yapıldı. Değerli öğretmenlerimizin eşleşmesi ile önce ısınma atışlarına geçildi. Isınma atışları sonrasında başlayan çekişmeli ve heyecanlı turnuvada çok renkli kareler yakalandı.

İlk oyunlar sonunda ilk ona giren bayanlar ve erkek öğretmenlerimiz tekrar final mücadelesi yaparak ilk üçe giren öğretmenlerimiz belirlenmiş oldu.

Antares İcra Kurulu Başkanı Ramazan Kahraman’ın, keçiören ilçe milli eğitim müdürlüğümüzün etkinliklerinde daima bizlere desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Ayrıca geleneksel olarak yıllardır düzenlediğimiz bu günde yine yanımızda olan Rollingin Bowling’in sıcak yöneticileri ve çalışanlarına da ayrıca teşekkür ederiz.

Dereceye giren öğretmenlerimize Antares AVM yönetimi olarak hazırlanan hediyelerde sahiplerine ulaşmış oldu.

Bayanlarda dereceye giren öğretmenlerimiz ve ödülleri:

1-Semra Aşçı - Samsung Tablet

2-Nazan Açıkel - Samsung Cep Telefonu

3-Gülsel Aksoy - Samsung Fotoğraf Makinesi

Erkelerde dereceye giren öğretmenlerimiz ve ödülleri:

1-Muhsin Aktepe - Samsung Tablet

2-Fatih Ceber - Samsung Cep Telefonu

3-Selami İskender - Samsung 1tb Taşınabilir Depolama Aygıtı

Bowling turnuvasının ardından Antares AVM´de öğretmenlerimiz sinema keyfi olarak Deliha filmini seyrettikten sonra programımız renkli görüntüler ile sona erdi.

bowlingbowlingbowlingbowlingbowlingbowlingbowling

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.