ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayri Erişen İlkokulunda Aile İçi İletişim Semineri

Erdemli Yöneticiler Akademisi Derneği ve Hayri Erişen İlkokulu işbirliği ile Aile Mahkemesi uzmanı ve Pedegog sayın Mehmet Sağlam´ın katıldığı Aile içi iletişim semineri düzenlendi.
Hayri Erişen İlkokulunda Aile İçi İletişim Semineri

Seminere RTÜK Başkan Yardımcısı Hikmet İnce, Keçiören Belediye Başkan Yardımcısı Muammer Mert, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Kılıçgil, EYAD Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Dr.Fethiye İnce ve Hayri Erişen İlkokulu Öğrenci velileri katıldılar. EYAD Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Dr.Fethiye İnce yaptığı Açılış konuşmasından sonra İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Kılıçgil konunun önemini belirten konuşmasını yaptı. Hayri Erişen İlkokulu öğrencilerinin yaptıkları etkinlikten sonra Aile Mahkemesi uzmanı ve Pedegog sayın Mehmet Sağlam´ın verdiği seminere geçildi. Türkiye´nin her yöresinden farklı kültürlerden, bizleri biz yapan Türkiye yapan değerlerimizden, oyunlarımızdan örnekleri motif motif işleyen öğrencilerimize, Erdemli Yöneticiler Akademisi Derneği ve kattığı faydalı bilgilerden dolayı Pedegog Mehmet Sağlam beye Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak teşekkür ederiz.

Hayri Erişen İlkokuluHayri Erişen İlkokuluHayri Erişen İlkokuluHayri Erişen İlkokuluHayri Erişen İlkokuluHayri Erişen İlkokuluHayri Erişen İlkokuluHayri Erişen İlkokuluHayri Erişen İlkokuluHayri Erişen İlkokuluHayri Erişen İlkokuluHayri Erişen İlkokuluHayri Erişen İlkokuluHayri Erişen İlkokulu

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.