Duyurular HÜSEYİN YURTOĞLU´NUN BAYRAM MESAJI

HÜSEYİN YURTOĞLU´NUN BAYRAM MESAJI

Kurban Bayramını ve Cumhuriyetin 89. Kuruluş yıldönümünü kutlar, Büyük Önder Atatürk ve canlarını bu uğurda feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anarım.

19 Mayıs 1919’da Atatürk’ün Samsun’a çıkarak Milli Mücadeleyi başlatıp, 29 Ekim 1923 tarihinde de “Türk Milletinin karakterine ve adetlerine en uygun olan idare, Cumhuriyet idaresidir.” diyerek ilan ettiği Cumhuriyeti yüceltip sürdürmek her Türk’ün milli görevidir.

 Cumhuriyet Bayramının hemen öncesinde kutlayacağımız Kurban Bayramı da birleştirici özelliği ile karşımıza çıkmaktadır. Bayramlar kardeşliğin, dostluğun, paylaşmanın ve hatırlamanın en yoğun yaşandığı günlerdir. Birlik ve beraberliğimizin pekiştiği bu özel günler birbirimizi özlemle kucakladığımız günlerdir aynı zamanda.

 Bu duygu ve düşüncelerle; tüm meslektaşlarımın, velilerin ve öğrencilerin Kurban Bayramını ve Cumhuriyetin 89. Kuruluş yıldönümünü kutlar, Büyük Önder Atatürk ve canlarını bu uğurda feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anarım.

 

Hüseyin Yurtoğlu

                                                                               Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

                                                                                          

 Yayın:23.10.2012 - Güncelleme:23.10.2012 - 15:40 - Görüntülenme:178