ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Keçiören´de Öğrenci Taşıması Yapan Şöför Esnafına Seminer

Milli Eğitim Bakanlığı Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliğinin 23. maddesi kapsamında 2014-2015 öğretim yılı resmi okullarda normal eğitim ve özel eğitim gören öğrencilere taşıma hizmeti sunan servis sürücülerine Keçiören İlçe Milli Eğitim Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından Kalaba Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda, İlçe Milli Eğitim Destek Hizmetleri Şube Müdürü Hacı Aslan Atman, Ankara Trafik Denetleme Şube Müdürlüğünden Polis Memurları ve Keçiören Rehberik Araştırma Merkezi Müdürü Mesut Toraman tarafından 6 saatlik bir eğitim verildi.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Keçiören´de Öğrenci Taşıması Yapan Şöför Esnafına Seminer

 Eğitimin kapanış konuşmasını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Kılıçgil Bizim ana unsurumuz eğitimdir ve Sizlerde bu eğitimin bir parçasısınız. Öğrencilerimiz için Rolmodel olan servis sürücülerimizin konuşma adabı, insan ilişkileri, trafik ahlakı ve kuralların konusunda çok daha hassas olmaları gerektiğini ve İlçe Milli Eğitim olarak bu durumun daimi takipçisi olacaklarını ifade etti.

 

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.