ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ AYHAN IŞIK'IN 2020-2021 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI YARIYIL MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ AYHAN IŞIK'IN 2020-2021 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI YARIYIL  MESAJI

      Değerli Öğretmen Arkadaşlarım, Kıymetli Velilerimiz ve Geleceğimizin Umudu Sevgili Öğrencilerim...    
     

      Salgın nedeni ile öğrencilerimiz karnelerini maalesef okullarından alamadılar. Ama e-okul üzerinden dijital karnelerine ulaşabildiler. Dünyamızı olumsuz etkileyen salgın nedeniyle bu dönem fazla bir araya gelemesekte tüm gayretlerimiz sizleri tekrar okullarımızda görebilmek içindir.
     

      Öğretmenlerimiz, hiçbir engele aldırmadan, teknolojiye hızla uyum sağlayarak, tam bir adanmışlık içinde görevlerini ifa ettiler. Bu süreçte hem öğretmenlerimiz hem de velilerimiz, sizlerin eğitimi için çok çaba gösterdi. Siz çocuklarımız da görev ve sorumluluk alabileceklerini gösterdiler.  Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.
     

       Heyecanımızı uzaktan yaşasak ta, üzülmek yok çocuklar... Sağlıklı günlerde arkadaş ve öğretmenlerinizle kucaklaşmanız yakındır inşaallah...
     

       Önümüzdeki dönemde  daha sağlıklı bir dünyada, çok özlediğimiz okullarımızın bahçelerinde ve sınıflarımızda buluşmayı diliyor, iyi bir tatil geçirmenizi temenni ediyorum.

  

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.