ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ AYHAN IŞIK'IN 2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SENEBAŞI MESAJI

Değerli Öğretmen Arkadaşlarım, Kıymetli Velilerimiz ve Geleceğimizin Umudu Sevgili Öğrencilerim... 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılının başta sizler olmak üzere, ülkemiz için de sağlıkla ve başarılarla dolu bir yıl olarak geçmesini diliyorum.
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ AYHAN IŞIK'IN 2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SENEBAŞI MESAJI

Değerli Meslektaşlarım,

 Öncelikle tamamladığımız eğitim-öğretim yılında hiçbir engele aldırmadan, yaşanan değişimlere hızla uyum sağlayarak göstermiş olduğunuz gayret ve sabır için sizlere teşekkür ederim. Bu yıl da sizlerin heyecanının, gayreti ve özverisinin bizlerin güvencesi olacağından en ufak bir şüphem yoktur. Her bir öğrencimizi kendi evlatlarınızdan ayırmadan, onların geleceğin bir yetişkini olacağı fikrini aklınızda tutup, yüreğinizde hissederek görevinizi ifa edeceğinize itimadım tamdır.

 

Kıymetli Velilerimiz,

Geçirdiğimiz salgın süreci bizlere eğitim-öğretimin, öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin yanı sıra velilerimiz ile bir bütün ve anlamlı olduğunu bir kez daha göstermiştir. Uzaktan eğitim sürecinde göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Evlatlarınızın bizim de evlatlarımız olduğu bilinciyle okullarımızda gerekli her türlü hijyen tedbirlerini aldığımızdan ve çocuklarınızı okullarımızda görebilmek için heyecanla beklediğimizden kuşkunuz olmasın. Tüm kurumlarımız ve birimlerimizin sizlere her daim açık olduğunu ve yine bu dönemde de iş birliğinizin bizler için çok kıymetli olduğunu bilmenizi isterim.

 

 

Ve Siz Sevgili Öğrencilerim,

Yaşanan tüm bu süreçte en çok sizler zorlandınız. Fakat büyük bir azim ve başarı örneği sergilediniz. Sonunda gerçek sınıflarda, gerçek sıralarda arkadaşlarınızla ve öğretmenlerinizle buluşuyorsunuz.  Sizleri aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz.

 

Tüm bu duygu ve düşüncelerle 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılının ülkemiz için sağlıkla ve huzurla geçmesini temenni ediyor hepinize başarılı bir yıl diliyorum.

 

Sevgi ve Saygılarımla

 

Ayhan IŞIK

Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.