ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ayhan Işık´tan Lisans Yerleştirme Sınavı´na (LYS) Girecek Öğrencilerimize Mesaj...

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ayhan Işık´tan Lisans Yerleştirme Sınavı´na (LYS) Girecek Öğrencilerimize Mesaj...

Değerli Gençler,

Yoğun bir çalışma temposunun ardından Lisans Yerleştirme Sınavına (LYS’ye) gireceksiniz. Bu sınav geleceğimizi emanet edeceğimiz siz değerli gençlerimiz ve aileleriniz için çok önemli ancak, her şeyin başlangıcı ya da sonu değildir.

Sizler elinizden gelenin en iyisini yapabilmek için çok çalıştınız. Bundan sonra, başarının sizin elinizde olduğuna inanarak kendinize güvenmeniz ve sınava bu düşünce ile girmeniz yararınıza olacaktır. Sınavda başarılı olmanız hiç kuşkusuz, hem sizler, hem de ülkemiz için çok değerli kazanç olacaktır.

Sizler, aileleriniz ve öğretmenleriniz, bu sınav için çok büyük çaba sarf ettiniz ve uzun bir maratonun sonuna geldiniz. Yeni bir hayatın kapılarını sizlere açacak olan, üniversiteye ilk adımı atmak için vereceğiniz bu sınavın heyecenını sizler ve ailelerinizle birlikte ben de paylaşıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle; 18-19-25-26/06/2016 yapılacak sınavlara girecek tüm öğrencilerimize  başarılar diler, size, ailenize, Ülkemize hayırlı olmasını temenni ederim.

 

Ayhan Işık

Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.