ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Kılıçgil´in Yarıyıl tatili Mesajı...

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Kılıçgil´in Yarıyıl tatili Mesajı...

Sevgili Öğrenciler, Saygıdeğer Öğretmenler ve Kıymetli Velilerimiz,

Bugün, hepimiz bir eğitim-öğretim yılının daha yarısını bitirmiş olmanın sevincini ve gururunu yaşamaktayız.Bir dönem boyunca göstermiş olduğunuz gayret ve çalışmalarınızın sonuçlarını aldığınız bu karne gününde hepinizi içtenlikle kutlarım.

Çocuklarımızın elindeki karne, aslında hepimizin karnesidir.Karnelerindeki notlara bakarak sadece onların eğitim ve öğretimdeki durumlarını değil, kendimizi de değerlendirmemiz gerekir.Çocuklarımızın başarısında veya başarısızlığında idareci, öğretmen ve veli olarak ne kadar payımız olduğunu ve olumlu anlamda neler yapmamız gerektiğini iyi düşünmeliyiz.Bu, ülkemiz ve aziz milletimiz adına hepimiz için bir vebaldir.

Saygıdeğer Öğretmenler,

Öğrencilerimiz ve geleceğimiz sizin ellerinizde şekillenecek. Eğitim ve öğretimdeki uygulamaları, yeni yaklaşımları ve teknolojiyi kullanarak öğrencilerimizin başarısını arttıracak olan sizlersiniz.Yarının büyük ve güçlü Türkiye’si için çocuklarımızı milli ve manevi değerlerimizle ve her yönden donanımlı, özgüveni yüksek bireyler olarak yetiştirme sorumluluğunu paylaşarak yerine getireceğiz.

Değerli Velilerimiz,

Evlatlarımızın başarısında okul faktörü kadar anne-babaların da rolü çok büyüktür.Çocuklarımızla ilgilenip onlara ne kadar destek olursak o kadar başarılı olurlar.En kıymetli varlığımız olan çocuklarımızı kişiliklerini zedelemeden, özgüveni yüksek, cesaretli, değerlerimizi bilen, sevgi dolu bireyler olarak yetiştirmek için hepimiz elbirliğiyle çalışacağız.

Sevgili Öğrenciler,

Gayretleriniz için hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum.Sadece okulda değil, hayatınızın her döneminde arzu edeceğiniz başarı sadece çalışmakla elde edilebilir.Bu anlamda kendinizi her yönden yetiştirme çabası içinde olmanız sizin için önemli. Yarınlarımız için sizinle daha güzel, sağlam adımlar atacağımıza inancım tam.

Geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızı Türkiye’nin aydınlık yarınlarına hazırlamak için tüm eğitim camiasının ve velilerimizin emeğini ve yüreğini ortaya koyarak çalışacaklarına can-ı gönülden inanıyorum.

 

Bu duygu ve düşünceler içinde, başarılarınızın artarak devam etmesini ve bu tatil dönemini hem dinlenerek hem de faydalı etkinliklerle değerlendirerek geçirmenizi dilerim. 

 

Mustafa Kılıçgil

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.