ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

15 Temmuz 2016 tarihinde aziz milletimiz, Fethullahçı Terör  Örgütünün  (FETÖ/PDY),  devleti yıkmak, milli bütünlüğümüzü yok etmek için düzenlediği alçak darbe teşebbüsüne şahit olmuştur.

Düzenlenen hain darbe girişimi,     FETÖ'cü teröristlerin saldırılarına karşı meydanlara koşan aziz milletimizin cesareti, Türk Silahlı  Kuvvetleri içerisinde bulunan demokrasiye ve milli iradeye bağlı kahraman askerlerimizin direnişi, Emniyet güçlerimizin cansiperane karşı koyuşu  sayesinde  engellenmiştir.

Unutulmaması gereken 15 Temmuz'da, Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde meydanlara koşan her vatan evladı, uğrunda ölümü göze aldığı, bizi biz kılan değerlerimizi, demokrasimizi, birliğimizi, beraberliğimizi ve bağımsızlığımızı ölümsüzleştirdi. Umut ve fedakârlığa dair unutulmaz bir destan yazan milletimiz, kötülük odaklarının temsil ettiği tehlikelere karşı şehit ve gazilerimizin aziz hatıralarını kıyamete kadar yaşatacaktır.

15 Temmuz bir milletin vatan için ölümü göze alarak "Türkiye Geçilmez" dediği kutlu bir destandır.    15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nün 5.yıl dönümünde kahraman şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla yad ediyoruz.

                                                                                                                                                                                                   Ayhan IŞIK

                                                                                                                                                                                    Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.