ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemiz Okul İdareci ve Öğretmenlerine Erasmus + Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi

İlçemiz Okul İdareci ve Öğretmenlerine Erasmus + Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi

Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi Uluslararası Projeler Ekibinden Özge Temuçin tarafından 17 Kasım 2015 Salı günü ilçemize bağlı okullarımızdan 120 idareci ve öğretmenimize sabah ve öğle olmak üzere iki grup halinde Erasmus+ proje ve başvuru süreci ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı. Keçiören İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Selami İskender açılış konuşmasını yaptı.

Öğretmenlerimizin aktif katılım gösterdiği toplantıda; KA1, KA2 ve Gençlik Projeleri hakkında bilgi verildi. Başvuru formlarının doldurulmasına yönelik çalışmalar yapıldı. Daha önceki dönemlerde başvurusu kabul edilen projelerin hazırlık, ziyaret ve değerlendirme süreçleri aktarıldı. Proje yapmak isteyen ilçemiz okullarına başvuru sürecinde il ve ilçe uluslararası projeler ekibi tarafından destek sağlanacağı belirtilerek ilçemizin projelerde yer almasının önemi üzerinde duruldu.

Strateji Toplantı - ErasmusStrateji Toplantı - ErasmusStrateji Toplantı - ErasmusStrateji Toplantı - ErasmusStrateji Toplantı - ErasmusStrateji Toplantı - Erasmus

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.