ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemizde bulunan Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri Müdürleri ile 07 Ocak 2015 tarihinde Toplantı Yapıldı.

Kalaba Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Toplantı salonunda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Kılıçgil’in başkanlığında ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimizin de katılımıyla ilçemizdeki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürleri ile değerlendirme, tanışma, tanıtım ve yönlendirme  toplantısı yapıldı.
İlçemizde bulunan Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri Müdürleri ile 07 Ocak 2015 tarihinde Toplantı Yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Kılıçgil; Meslek Liselerinin Ülke kalkınmasında ve ekonomisindeki yeri ve önemini okullarımızın genel durumları yapılan ve yapılacak olan hizmetlerin gelecek kuşaklara en iyi şekilde aktarılması konusunda bilgiler verdi. Toplantı gündem maddeleri doğrultusunda yapılarak sona erdirildi.

İlçemizde bulunan Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri Müdürleri ile 07 Ocak 2015 tarihinde Toplantı Yapıldı.İlçemizde bulunan Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri Müdürleri ile 07 Ocak 2015 tarihinde Toplantı Yapıldı.İlçemizde bulunan Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri Müdürleri ile 07 Ocak 2015 tarihinde Toplantı Yapıldı.

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.