ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İMAM HATİP OKULLARININ TANITIMI YAPILDI

 İlçemiz İlkokullarında görev yapan 4. Sınıf öğretmenlerine yönelik (444 öğretmen) İlçemiz Keçiören Bülent Aydın İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Mustafa AÇIKGÖZ tarafından İmam Hatip Ortaokullarının tanıtımı yapılmıştır.
İMAM HATİP OKULLARININ TANITIMI YAPILDI

Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün 12.05.2017 tarihli ve 6869994 sayılı yazısı üzerine; İmam Hatip Okullarının tanıtımı için, Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Din Öğretimi Bölümü Şube Müdürü A. Fevzi ÖZDEMİR başkanlığında,  Şehit Ahmet Özsoy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Elif ÖZBEK, Etlik Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Nihat KOÇAK,  Muhsin Yazıcıoğlu İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Hüseyin ÇOLAK ile Keçiören Bülent Aydın İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Mustafa AÇIKGÖZ, Okul tanıtımı komisyonunda görevlendirilmişlerdir.

Komisyon Başkanı Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Din Öğretimi Bölümü Şube Müdürü A. Fevzi ÖZDEMİR katılımcılara konuşmasında; “İmam Hatip Okullarımızda Mesleki derslerin yanında, Kültür (Fen, Sosyal, Matematik, Türkçe ve Yabancı Dil … ) derslerinin de  bir arada verildiği okullarımızdandır. Bunun yansıra bütün okullarımız bizim okullarımızdır. Bütün öğrenci ve öğretmenler bizimdir.”dedi

 01 - 02 Haziran 2017 tarihlerinde saat 10.00-14.00’de İlçemiz Şehit Ahmet Özsoy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü konferans salonunda,  İlçemiz İlkokullarında görev yapan 4. Sınıf öğretmenlerine yönelik (444 öğretmen) İlçemiz Keçiören Bülent Aydın İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Mustafa AÇIKGÖZ tarafından İmam Hatip Ortaokullarının tanıtımı yapılmıştır.

 07 Haziran 2017 tarihinde saat 14.00’de İlçemiz Şehit Ahmet Özsoy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü konferans salonunda, İlçemiz ortaokul ve imam hatip ortaokullarında görev yapan rehber öğretmenler, Rehberlik ve Araştırma Merkezlerinde (RAM) görev yapan TEOG tercih danışmanları ile ilçemiz ilkokul ve ortaokullarında görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerine yönelik, (286 öğretmen) İlçemiz Keçiören Bülent Aydın İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Mustafa AÇIKGÖZ ve İlçemiz Etlik Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Nihat KOÇAK tarafından, Anadolu İmam Hatip Liseleri ile İmam Hatip Ortaokullarının tanıtımı yapılmıştır

 08 Haziran 2017 tarihinde saat 14.00’de İlçemiz Şehit Ahmet Özsoy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü konferans salonunda, İlçemiz Müftülüğünde görev yapan din görevlileri ile Kur´an kursu öğreticilerine yönelik (664 Din görevlisi ve Kur´an Kursu öğreticisi) İlçemiz Keçiören Bülent Aydın İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Mustafa AÇIKGÖZ ve İlçemiz Etlik Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Nihat KOÇAK tarafından, Anadolu İmam Hatip Liseleri ile İmam Hatip Ortaokullarının tanıtımı yapılmıştır.

Ayrıca, İmam Hatip Okullarımız tanıtımları için afiş ve broşürler hazırladı, tanıtım stantları ve benzeri yazılı ve görsel tanıtım imkânlarından yararlanmışlardır.

Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokullarında gerçekleştirilen sosyal-kültürel etkinliklere çevre okullardaki öğrenciler ve veliler davet edilmiş, ilk ve ortaokullara tanıtım ziyaretleri yapılmış vb. tanıtım etkinlikleri gerçekleştirilmiştir.

12-06-201712-06-201712-06-2017

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.