ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KA226 Erasmus+ Okul Eğitimi Programı Stratejik Ortaklıklar Toplantısı

Tirkiye Ulusal Ajansına sunulan toplam 203 adet (170 KA226, 33 KA227) proje teklifinden uygunluk kriterlerini taşıyanlar içerik değerlendirmesine alınmış ve bağımsız dış uzmanlar tarafından değerlendirilmiştir. İçerik değerlendirmesi sonucunda puan sıralaması ve mevcut bütçe imkânları çerçevesinde; Okul Eğitimi Dijital Eğitime Hazırlık için Ortaklıklar (KA226-SCH) kapsamında 13, Okul Eğitimi Yaratıcılık için Ortaklıklar (KA227-SCH) kapsamında 2 adet olmak üzere toplamda 15 proje teklifi hibe desteği almaya hak kazanmış olup 3 adet proje teklifi de yedek olarak belirlenmiştir. Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün projesi, Türkiye genelinde   Okul Eğitimi Dijital Eğitime Hazırlık kapsamında hibe almaya kazanan 13 proje arasına girmiştir.     
KA226 Erasmus+ Okul Eğitimi Programı Stratejik Ortaklıklar Toplantısı

Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde Kuzey Makedonya, Belçika ve Ankara'dan anaokulları, Salamanka Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi, Prague STEP ve Brüksel Milli Eğitim Müdürlüğüyle birlikte yürüttüğümüz okul öncesi öğretmenleri için dijital içerik geliştirme içerikli Erasmus+ KA226 projemizin ilk online toplantısını gerçekleştirildi.

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.