ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kalaba Anadolu Lisesi Futbolda Ankara Şampiyonu Öğrencilerin İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaretleri

Geçen yıl olduğu gibi 2014-2015 Öğretim yılı Ankara genelinde 72 takım arasından şampiyon olan Ankara Kalaba Anadolu Lisesi öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Kılıçgil´i ziyaret ettiler.
Kalaba Anadolu Lisesi Futbolda Ankara Şampiyonu Öğrencilerin İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaretleri

Gençlik Spor Bakanlığı Ankara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Genç Erkekler Futbol Müsabakalarında 72 takım arasından 30 Aralık 2014 tarihinde oynadıkları final maçında Ankara Deneme Lisesini 3-2 lik skorla geçerek Ankara şampiyonu olan Ankara Kalaba Anadolu Lisesi öğrencileri, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Kılıçgil´i ziyaret ettiler. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz gençlerin sporla ilgilenmelerinden duyduğu sevincini ifade ettiler ve Türkiye´nin her alanda olduğu gibi sporda da yetişmiş gençlere ihtiyacı olduğunu belirtti. Genç sporcular daha sonra Keçiören Kaymakamı Nusret Dirimi de ziyaret ettiler.

Kalaba Anadolu Lisesi Futbolda Ankara Şampiyonu Öğrencilerin İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü ZiyaretleriKalaba Anadolu Lisesi Futbolda Ankara Şampiyonu Öğrencilerin İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü ZiyaretleriKalaba Anadolu Lisesi Futbolda Ankara Şampiyonu Öğrencilerin İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü ZiyaretleriKalaba Anadolu Lisesi Futbolda Ankara Şampiyonu Öğrencilerin İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü ZiyaretleriKalaba Anadolu Lisesi Futbolda Ankara Şampiyonu Öğrencilerin İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaretleri

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.