ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Keçiören Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´nün Ortaklaşa Düzenlediği Birlik ve Beraberlik Kahvaltısı Halil İbrahim Sofrası´nda Yapıldı.

Keçiören Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´nün Ortaklaşa Düzenlediği Birlik ve Beraberlik Kahvaltısı Halil İbrahim Sofrası´nda Yapıldı.

24/10/2015 Cumartesi  saat 10:00’da Keçiören Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu birlik ve beraberlik kahvaltısı Halil İbrahim Sofrası’nda Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Muhterem Kurt, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil, ile Belediye Başkan Yardımcıları ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerinin katılımı ile yapılmıştır.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Faruk Arslan ilçemizde belediyenin okullarımıza yapmış oldukları çalışmalarla ilgili bir sunum yaparak teşekkür etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil, eğitim öğretimin daha iyi şartlarda yapılması noktasında Belediye nezdindeKeçiören Belediye Başkanı  Mustafa Ak’a  ve Bakanlık nezdinde desteklerini esirgemeyen Müsteşar Yardımcısı Muhterem Kurt’a da şükranlarını sundular.

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, belediye olarak okullara yaptıkları çalışmalardan bahsederek  her zaman okullarımızın yanında olacaklarını belirttiler.

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı  Muhterem Kurt’ta bakanlık olarak okullara yapılan çalışmalardan özellikle Destekleme ve Yetiştirme Kurslarının çok güzel başladığını içerik olarak hiçbir eksik noktanın kalmaması için çalışmaların yapıldığını EBA’nın en güzel şekilde kullanılması gerektiğini belirterek katılan tüm katılımcılara şükranlarını sundu.

 

Kahvaltının sonunda desteklerinden dolayı Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak’a Müsteşar Yardımcısı Muhterem Kurt tarafından plaket takdim edildi.

KAHVALTIKAHVALTIKAHVALTIKAHVALTIKAHVALTIKAHVALTIKAHVALTIKAHVALTIKAHVALTIKAHVALTIKAHVALTIKAHVALTIKAHVALTIKAHVALTIKAHVALTIKAHVALTIKAHVALTIKAHVALTIKAHVALTIKAHVALTIKAHVALTIKAHVALTIKAHVALTIKAHVALTIKAHVALTIKAHVALTIKAHVALTIKAHVALTIKAHVALTIKAHVALTIKAHVALTIKAHVALTIKAHVALTIKAHVALTIKAHVALTIKAHVALTI

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.