ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Stratejik Planlama Kursu Verildi

Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Stratejik Planlama Kursu Verildi

Müdürlüğümüz tarafından 04- 15 Mayıs 2015 tarihleri arasında tarihleri arasında Keçiören Aydınlıkevler Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi’ nde üç grup olmak üzere Stratejik Planlama Kursu verilmiştir.

 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Stratejik Planlama Birimi görevlisi Abdurrahman Muratoğlu ve Fevziatlıoğlu İlkokulu sınıf öğretmeni Mustafa ÇELİK eğitim görevlisi olarak  görev aldığı Stratejik Planlama Kursu’na 93 yönetici katılmıştır Kursun eğitim yöneticiliğini İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme Şubesi 1 şube müdürü Abdurrahman UZUNOĞLU yapmıştır.

 

Kursun kapanış töreninde konuşan Müdürlüğümüz Strateji Geliştirme Şubesi 1 şube müdürü Abdurrahman UZUNOĞLU okul/kurumların 2015-2019 stratejik planlarının yapılması, yeni müdür yardımcılarının stratejik planlama konusunda bilgilendirilmesi yeni gelişimlerin olması ve bu gelişimlerin stratejik plana yansıması için Müdürlüğümüz tarafından okul yöneticilerine Stratejik Planlama Kursu düzenlendiğini söyledi. Stratejik Plan amaç ve hedeflerinin durum analizi sonuçları dikkate alınarak, misyon, vizyon ve temel değerlere uyumlu, okul/kurumun GZFT analizinde ortaya çıkan sorun alanlarını kapsayacak şekilde plana yansımasından bahsetti. Ayrıca göreve yeni başlayan idareciler için kendilerini geliştirebilmek için başka konularda da seminerlerin planlandığını söyledi. Kurs belge dağıtım töreni ile sona erdi.

150515-7150515-7150515-7150515-7150515-7

 

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.