ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil´in Veda Mesajı...

Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil´in Veda Mesajı...

Değerli Şube Müdürü arkadaşlarım, ilçemizde çalışan fedakâr mesai arkadaşlarım. Kıymetli okul müdürlerim, müdür yardımcılarım, okullarımızın değerli çalışanları ve saygı değer öğretmen arkadaşlarım.

13 Ocak 2014 Tarihinde bakanlığımızın takdirleriyle bana verilen Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden görevimden bugün itibarı ile ayrılıyor, görevi yerime atanan Ayhan Işık kardeşime devrediyorum.

Görev yaptığım bu süre içinde Keçiören’de bize emanet edilen sevgili öğrencilerimizi bakanlığımızın ürettiği mevzuat çerçevesinde elbirliği, gönül birliği ve iş birliği içerisinde ihtiyaç duyduğumuz her türlü konuyu  istişare ederek yetiştirmeye çalıştık.

Yarınların güçlü ve büyük Türkiye´sinde görev alacak, ülkemizin bulunduğu coğrafyada ve dünyada lider ülke yapacak, çalışkan, üretken, paylaşan, yardımlaşan bu coğrafyanın kimliğine, tarihi dokusuna uygun, milli, manevi ve inanç değerlerimizle bir kişilik inşası kazanmış nesiller yetiştirmenin heyecanıyla, şevkle ve bir ibadet aşkıyla birlikte güzel çalışmalar yaptık.

Bundan sonra da aynı heyecanla çalışacağınıza ve Keçiören’deki eğitim kalitesinin daha da ileriye gideceğine yürekten inanıyorum.

Çalışmalarımızı yaparken bize her zaman güçlü destek veren bakanlığımızdaki bütün amirlerime ve bakanlığımız  çalışanlarına müteşekkirim.

Saygıdeğer Kaymakam’ıma, Belediye Başkanımıza, daire müdürlerimize, sivil toplum örgütlerimize, okul aile birliği başkanlarımıza, değerli velilerimize çalışmalarımıza verdikleri katkı ve destekler için Allah razı olsun diyorum.

Sayın Bakanıma Keçiören gibi büyük bir ilçenin eğitim liderliğini iki buçuk yıl emanet edip, bize hizmet etme imkanı sağladığı için müteşekkirim.

Sayın Müsteşarıma, sayın müsteşar yardımcılarıma, sayın genel müdürlerime, sayın daire başkanlarınma, verdikleri destekler için yürekten teşekkür ediyorum. Allah razı olsun.

Gönül huzuru, vicdan huzuru ve başarılı çalışmalar yapmanın mutluluğu ile bugün buradaki görevimden ayrılıyorum.

İstemeyerek, farkında olmayarak kırdığım arkadaşlarım olduysa onlardan özür diliyor, haklarını helal etmelerini istirham ediyorum.

Hepinize saygılarımı, sevgilerimi sunuyorum...  

 

Allah’a ısmarladık.

23-05-201623-05-201623-05-201623-05-201623-05-201623-05-2016

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.