ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kecioren İlçe Milli Egitim Müdürü Sn.Ayhan IŞIK´ın 2017-2018 Eğitim/Öğretim Yılı Mesajı

Kecioren İlçe Milli Egitim Müdürü Sn.Ayhan IŞIK´ın 2017-2018 Eğitim/Öğretim Yılı Mesajı

Yeni bir eğitim öğretim yılına daha başlamanın sevinç ve gururunu beraberce yaşıyoruz.

 Biliyoruz ki yarınlarımızın ışığı, geleceğimizin mimarı öğrencilerimizi tam donanımlı olarak muasır medeniyetler seviyesine ulaştırmak için ön şart eğitimdir. Bu kutsal  görev ve sorumluluğumuzun farkındalığıyla  Keçiören Milli Eğitim Müdürlüğü olarak 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılının, sevgili öğrencilerimize, saygıdeğer velilerimize,  değerli öğretmenlerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.

Kıymetli velilerimizin evde başlattığı eğitim; minik yavrularımızın, bizlere emanet edilmesiyle öğrenim süreci ile taçlanıyor. Kutsal emanetlerle, anaokullarımızda başlayan bu çok önemli ve değerli serüven üniversite dönemine kadar bizlerle devam ediyor. Bu yolculuğa yeni başlayan miniklerimize mutlulukla kucak açarken, mezun olan öğrencilerimizin geleceklerine yön vermelerini gurur ile izliyoruz.

Temennimiz; değişimler ve yeniliklerle birlikte vatanını, milletini, ailesini yücelten, değerlerini koruyan, görev ve sorumluluklarının bilincinde bireylerin yetiştirmektir.

Değerli öğretmenlerimiz; yavrularımızın davranışlarını, bilgi ve becerilerle şekillendirirken yeteneklerini ortaya çıkaran sizlersiniz. Biliyoruz ki ; bizler yarınları inşa ediyoruz. Bir insanın kalkınması toplumun kalkınmasıdır. Bu sorumluluğun ve  ülkemizin içinde bulunduğu şartları da dikkate alarak, birlik ve bütünlük içerisinde toplumun daha ileriye taşınması, eğitim düzeyinin daha da iyileştirilmesi için her türlü gayret ve fedakârlığı göstereceğinize gönülden inanıyorum.

            Sevgili öğrencilerimiz; öğretmenlerinizin sizler için verdikleri emeklerin, çabaların karşılığını en güzeliyle iyisiyle vereceğinize inancım sonsuz. Hayallerinize doğru yürürken yanınızda olup sizin elinizi tutmanın heyecanı içindeyiz. Ailelerinizin gururu, yarının umudu olan sizleri bilgi ve becerilerle donatmaya talibiz. Değerli ailelerinizi de bu işin vazgeçilmez bir parçası olarak görüyoruz.

Kıymetli velilerim; sizlerin tam desteği ve güveni de bizler için bu yolculukta en önemli noktalardan biridir. Çocuklarımızın hayallerini gerçekleştirmelerine olanak verelim. Onlar aydınlık yarınlara ve hayallerine doğru yol alırken yanlarında olalım. Unutmayalım ki sizin desteğiniz onlar için en önemli motivasyondur.

 

Keçiören Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bizler; 286 okulumuzda, 10.000’i aşan öğretmen kadromuz ve 160.000 öğrencimiz ile yapacağımız etkin ve verimli çalışmalarla başarımızın arttırarak emin adımlarla ilerleyeceğiz. Öyle ki; yenilenen öğretim programları doğrultusunda daha güvenli, daha yeni ve daha etkili yeni eğitim ortamları oluşturarak, öğrencilerimizi geleceğe hazırlayacağız.

Eğitimin ışığında daha aydınlık bir geleceğe yol alırken 2017-2018 Eğitim Öğretim yılınızı en içten duygularımla kutluyor,

Hepinize başarılar diliyorum.

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.