ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Keçiören İlçesi Okul Meclis Başkanları Toplantısı Yapıldı

İlçemiz okullarının Meclis Başkanları´nın katılımıyla Kalaba Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda Keçiören İlçesimizi ilde temsil edecek meclis başkanları seçildi.
Keçiören İlçesi Okul Meclis Başkanları Toplantısı Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa KILIÇGİL ve Şube Müdürümüz Hacı Arslan ATMAN´ın katılımıyla gerçekleşen Keçiören İlçesi okullarının meclis başkanları ilde ilçemizi temsil edecek meclis başkanlarını seçti. Yoğun katılımın olduğu toplantıda, cumhuriyetimizin demokrasiyle güçlendirilmesi kapsamında öğrencilerimizde demokrasi kültürünün oluşturulması, hoşgörü ve çoğulculuk bilincinin geliştirilmesi gerektiğini belirten şube müdürümüz Hacı Arslan ATMAN´ın konuşmasından sonra İlçe Milli Eğitim Müdürümüz; Kendi kültürünü özümsemiş, milli ve manevi değerlere bağlı, evresel değerleri takip eden nesillerin yetiştirilmesi, seçme, seçilme ve oy kullanma kültürünün kazandırılması, katılımcı olma, iletişim kurma ve demokratik liderliği benimseyebilme becerisinin kazandırılması açısından bu toplantının önemini vurguladı. İlçemiz ilk, orta ve lise düzeyindeki okullarımızın okul meclis başkanlarının katılımıyla ilçe meclis başkanı seçimi gerçekleşti. Seçim sonucunda ilçemizi ilde temsil edecek öğrencilerimiz;

Onurcan CAFEROĞLU - Kalaba Anadolu Lisesi

Duygu ÇAYANOĞLU - Kardeşler Cumhuriyet Ortaokulu

Yaren UYGUN - Vildan Nurettin Demirer İlkokulu

Keçiörenimizi en iyi bir şekilde temsil edecekleri hususunda, öğrencilerimize çalışmalarında başarılar dileriz.

okul meclisokul meclisokul meclisokul meclisokul meclisokul meclis

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.