ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Keçiören Kaymakamlığı Konferans Salonu’nda 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Destekleme ve Yetiştirme Kursları Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Keçiören Kaymakamlığı Konferans Salonu’nda 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Destekleme ve Yetiştirme Kursları Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

09 Ekim 2015 tarihinde Keçiören Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Konferans Salonu’nda 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Destekleme ve Yetiştirme Kursları bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıya; Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil, Şube Müdürü Abdurrahman Uzunoğlu , İlçe MEBBİS Yöneticisi Gülüzar Çelik, Zehra Özdemir, Ortaokul ve Lise müdür yardımcıları katıldı.

Şube Müdürü Abdurrahman Uzunoğlu , toplantının amacı hakkında Ortaokul ve Lise müdür yardımcılarına sunum eşliğinde “Örgün ve Yaygın Eğitimi Destekleme ve Yetiştirme Kursları Yönergesi”nin amaç, kapsam, dayanak ve tanımları hakkında bilgi aktardı. Soru cevap bölümünde karşılaşılan sorunların çözümleri hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Okul müdürlerine  Destekleme ve Yetiştirme Kursları’na gösterdikleri desteklerinden dolayı teşekkür edildi.

 

Sunumun ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil, Destekleme ve Yetiştirme Kursları süresince öğrenci ve velilerimizle karşılıklı iletişim halinde bulunulması ve öğrenci sayılarının , devam takip çizelgelerinin sürekli kontrol altında olması gerektiğini belirttiler. Çocuklarımızın yaşayacağı Türkiye’nin daha güzel olması dilekleriyle ve bunun için çalışmaya devam etmemiz gerektiğini vurgulayarak toplantıyı sona erdirmiştir.

toplantıtoplantıtoplantıtoplantıtoplantıtoplantıtoplantıtoplantıtoplantıtoplantıtoplantıtoplantı

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.