ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Keçiören Liseler Arası Karaoke Yarışması

Keçiören Liseler Arası Karaoke Yarışması

      Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde, ilçemiz okullarından Kalaba Anadolu Lisesi tarafından organize edilen ‘’KEÇİÖREN 1. LİSELER ARASI KARAOKE YARIŞMASI’’  11 Mayıs 2018 tarihinde Keçiören Necip Fazıl Sahnesi’nde gerçekleştirildi. Keçiören Kaymakamı Sn. Uğur Bulut, Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn.  Ayhan IŞIK,  şube müdürleri, okul idarecileri, öğretmenler, öğrenciler ve velilerin izlediği yarışma birbirinden güzel  performanslara sahne oldu.

      Açılış konuşmasını Kalaba Anadolu Lisesi Okul Müdürü Faruk ERDEM’in yaptığı yarışmada Faruk Erdem, okulları bünyesinde altı yıldır yaptıkları bu etkinliği İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün de desteği ile Keçiören Liseler Arası  Yarışması haline getirmiş olmaktan çok mutlu olduklarını dile getirdi.

      Açılış konuşmasında sonra söz alan Keçiören Kaymakamımız Sn. Uğur BULUT “Ben, bu yarışmaya Birinci Geleneksel Karaoke Yarışması demek istiyorum. Dileğim odur ki; bu güzel yarışma artık her yıl daha geniş katılım ile gerçekleşsin, gençlerimiz böyle güzel etkinliklerde yeteneklerini sergilesin.’’ dileklerinde bulunduğu konuşmasının sonunda Sn. Uğur  BULUT  tüm emeği geçenlere teşekkür ederek yarışmacılara başarılar diledi.

     Yarışmacıların performansından önce Kalaba Anadolu Lisesi Müzik Topluluğu öğrencileri, Kalaba Anadolu Lisesi Müzik Öğretmeni Arda AYDINOĞLU idaresinde kısa bir konser verdi.

     Yarışmaya katılan Abdullah Mürşide Özünenek Anadolu Lisesi, Keçiören Şehit Özgür Kara Anadolu Lisesi, Abdurrahim Karakoç Anadolu Lisesi, Etlik Anadolu Lisesi, Kalaba Anadolu Lisesi, Genç Osman Anadolu Lisesi, İncirli Şehit Furkan Yayla Anadolu Lisesi, Fethiye Kemal Mumcu Anadolu Lisesi öğrencileri sırasıyla öğretmenleri ile birlikte hazırladıkları şarkıları sundular.

     Yarışmada yer almayan okullardan Müzik Öğretmenleri tarafından oluşturulan yedi kişilik jürinin puanlamaları sonucunda Kalaba Anadolu Lisesini temsilen katılan öğrencilerimiz Zeynep-Nisa TÜRKEL birinci, İncirli Şehit Furkan Yayla Anadolu Lisesini temsilen katılan Berkay LEVAT ikinci, Genç Osman Anadolu Lisesini temsilen katılan Senanur Karahan üçüncü olmuşlardır.

      Etkinliğin sonunda dereceye giren okullara plaket, dereceye giren öğrencilerden birinciye yarım altın ve plaket, ikinciye çeyrek altın ve plaket, üçüncüye gram altın ve plaket, ayrıca  yarışan tüm katılımcılara katılım belgeleri verilmiştir.

 

Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yarışmanın ev sahipliğini gerçekleştiren Kalaba Anadolu Lisesi başta olmak üzere tüm katılımcılarımıza, sayın jürimize, idarecilerimize, öğretmenlerimize teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.18-05-201818-05-201818-05-201818-05-201818-05-201818-05-201818-05-201818-05-201818-05-2018

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.