ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KEÇİÖREN ÖĞRETMEN AKADEMİSİ BAŞLIYOR

KEÇİÖREN ÖĞRETMEN AKADEMİSİ BAŞLIYOR

Geleceğin dünyasında, eğitim alanında paydaşlarımızla birlikte en etkili yol haritasını çizerek ortak aklı en iyi kullanabilme vizyonumuzla, bilgi ve iletişim teknolojileriyle hızla değişen sosyal çevreye başarılı bir şekilde uyum sağlamasını istediğimiz öğrencilerimizi yetiştiren öğretmen ve yöneticilerimizin mesleki gelişimlerine katkı sağlayarak eğitim ekosistemine değer katacağımıza inanıyoruz.

Bu inançla Keçiören Öğretmen Akademileri, 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda 21. yüzyıl çoklu öğrenme modelleri ile yüz yüze ve çevrimiçi harmanlanmış öğrenme ortamı sunarak merkezinde insan olan eğitimin öğretmenlerimize ve yöneticilerimize bütüncül bir yaklaşımla ulaşmasını amaçlıyoruz.


 

Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ilçemiz bünyesinde görev yapan öğretmen ve yöneticilerin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlayabilmek, eğitimlere gönüllü olarak katılmak isteyen öğretmenlerin başvurularını alarak en verimli şekilde planlamasını ve uygulamasını sağlamak amacıyla "Keçiören Akademi" projesi hayata geçirilmiştir.

12-02-202112-02-202112-02-2021

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.