ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Keçiören´de Karne Töreni

  2014-2015 eğitim öğretim yılı karne dağıtım törenini Keçiören’de Keçiören İlkokulu ve Kalaba Anaokulunda gerçekleştirdik.
Keçiören´de Karne Töreni

Törene İlçe Kaymakamımız Sayın Nusret Dirim, Belediye Başkanımız Mustafa Ak, Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Nihat ÖZÇELİK, İlçe Müftümüz Dr. İhsan İlhan ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Kılıçgil ve Şube Müdürlerimiz katıldılar.

Törende öğrencilerimizin bu yarıyıl tatili fırsata dönüştürmeleri adına iyi değerlendirmeleri ifade edildi. Meslek hayatları boyunca bir mum misali çevresini AYDINLATAN değerli öğretmenlerimizin de dinlenerek, milletimizin ve ilçemizin eğitimindeki yüksek hedeflere ulaşmada gerekli enerjiyi bulma imkânı sağlaması dilendi.

Velilerimize; bu karnelerin ne rehavete kapılıp çocuklarımızı boşluğa düşürmemeleri ne de aşırı baskı yapıp dinlenme imkanlarını kısıtlamamaları tavsiyesi ile, öğrencilerimize her türlü desteği vermeye devam etmeleri gerektiği vurgusu yapılarak tören sona erdi.

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.