ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Keçiören’de Mekke’nin Fetih Yıldönümü Kutlandı.

Peygamber Efendimiz Hz.Muhammed’in(S.A.S) Mekke’yi fethederek Kabe’yi putlardan temizlemesinin 1384’üncü yıldönümü, Keçiören’de düzenlenen muhteşem bir programla kutlandı.
Keçiören’de Mekke’nin Fetih Yıldönümü Kutlandı.

Neşet Ertaş Sanat ve Gösteri Merkezi’ndeki “Mekke’nin Fethi” programı, Keçiören Belediyesi ve Ankara İlim Yayma Cemiyeti Yenimahalle Gençlik Kolları’nın işbirliğiyle gerçekleştirildi. Kendi öz değerlerimize sahip çıkmak ve nefis muhasebesi yapmak adına düzenlenen programa, Ankara’nın dört bir yanından gelen çok sayıda vatandaş katıldı. Sunuculuğunu Selahattin Yağcı’nın üstlendiği program Hafız Can Atıcı tarafından seslendirilen Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Ardından küçük bir kız öğrencinin ezberden okuduğu “Mekke’nin Fethi” şiiri dinleyenleri duygulandırdı. Abdulkadir Şehitoğlu’nun güzel sesiyle okuduğu Kur’an tilaveti ise, salonu dolduran Peygamber aşıklarının kalplerini fethetti. Daha sonra sahne alan Ensar Kardeşler, seslendirdikleri ilahilerin yanısıra izleyenlerin de eşlik ettiği dualarla manevi atmosferi doruğa taşıdılar.

 

 Selman Şehitoğlu da Peygamber Efendimiz Hz.Muhammed’in(S.A.S) Mekke’yi fethi ile ilgili önemli bilgiler verirken, aynı zamanda dinleyicilere nefis muhasebesi yapma imkanı sağladı.

Mekkenin Fethi KutlamasıMekkenin Fethi KutlamasıMekkenin Fethi KutlamasıMekkenin Fethi KutlamasıMekkenin Fethi KutlamasıMekkenin Fethi KutlamasıMekkenin Fethi KutlamasıMekkenin Fethi KutlamasıMekkenin Fethi KutlamasıMekkenin Fethi KutlamasıMekkenin Fethi KutlamasıMekkenin Fethi KutlamasıMekkenin Fethi KutlamasıMekkenin Fethi Kutlaması

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.