ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Miniklerimiz İstiklal Marşını Ezbere ve Güzel Okuma Etkinliğinde Yarıştı

Miniklerimiz İstiklal Marşını Ezbere ve Güzel Okuma Etkinliğinde Yarıştı

Çocuk Dostu Şehir Ankara Uygulamaları kapsamında Mehmet Akif Ersoy’u tanıtmak amacıyla anasınıfı öğrencileri arasında düzenlenen İstiklal Marşımızın tamamını ezbere ve güzel okuma etkinliği Şehit Bülent Aydın İmam Hatip Ortaokulu Konferans Salonunda gerçekleştirildi. İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimizden Osman KOÇ ve Mehmet KUTLUCA’nın katıldığı yarışmada çocuklarımız okul idarecileri, öğretmenleri ve velilerinin önünde İstiklal Marşımızın on kıtasını ezbere okuyarak yarışmayı şölene çevirdiler. İlçe Temsilcimiz Cihan ADA’nın koordinatörlüğünde beş kişiden oluşan bir jüri önünde 22 anaokulumuzun katılımlarıyla gerçekleştirilen yarışmanın sonucunda dereceye giren öğrencilerimiz ve okulları aşağıda belirtilmiştir:

1. Kocatepe İlkokulundan Beren ŞENCAN

2. Seğmenler Anaokulundan Toprak YILDIRIM

3. Begüm Anaokulundan Asya TAĞLI

 

Yarışma sonucunda birinci olan öğrencimiz Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından

düzenlenecek olan yarışmada ilçemizi temsil etmeye hak kazanmıştır. Katılan tüm öğrencilerimize Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

 

26-02-201826-02-201826-02-201826-02-201826-02-2018

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.