ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenler Günü Birlik ve Beraberlik İçinde Kutlandı

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün tertip ettiği Keçiören Belediyesi´nin katkılarıyla ilçemiz okullarından katılan öğretmenlerimiz ve emekli öğretmenlerimizin katılımlarıyla öğretmenler günü kutlandı.
Öğretmenler Günü Birlik ve Beraberlik İçinde Kutlandı

Halil İbrahim Sofrası´nda düzenlenen programa İlçe Kaymakamı Nusret DİRİM, Keçiören Belediye Başkan Vekili Nihat ÖZÇELİK, Belediye Başkan Yardımcısı Ferhat ERDOĞAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa KILIÇGİL, İlçe Müftüsü İhsan İLHAN, İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Murat BOĞATEKİN, AK Parti İlçe Başkanı Zafer ÇOKTAN, Şube Müdürlerimiz, okul müdürlerimiz ve bugüne anlam katan öğretmenlerimizin katılımlarıyla gerçekleşti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa KILIÇGİL´in açış konuşmasından sonra Keçiören Belediyesi Başkan Vekili Nihat ÖZÇELİK ve İlçe Kaymakamı Nusret DİRİM konuşmalarını yaptılar. Stajyer öğretmenlerimizin yemin ettiği törende emekli öğretmenlerimize de yıllarca fedakarlıkla yaptıkları bu vazifeleri için teşekkür edilerek plaket verildi.

İlçemiz okulları öğretmenlerinden oluşan koro Türk Sanat ve Halk Müziği eserlerini icra ettiler. Birlik ve beraberlik ortamının olduğu programda ilçemiz okullarının tamamından gelen yaklaşık 1000 öğretmenimiz katıldı. Hoş muhabbet ortamında geçen program renkli görüntülerle sona erdi.

 

yemekyemekyemekyemekyemekyemekyemekyemeköğretmenler günüyemeköğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günü

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.