ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenler Günü Mesajı

Kalaba Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Radyo TV Alanı öğrencileri Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa KILIÇGİL ile Öğretmenler Günü dolayısıyla röportaj yaptı.
Öğretmenler Günü Mesajı

Kalaba Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Radyo TV Alanı öğrencileri Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa KILIÇGİL ile bir araya geldi. Kalaba Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Kısmet KÖŞÜŞ ve RTV Alan Şefi Özlem GÜLDÜ alan öğrencileri Sinem URFALI, Ümran YURTLU, Esin AYTAR, Ceren ÖZÇELİKCİ ile Sayın İlçe Milli Eğitim Müdürünü öğretmenler günü münasebeti ile makamında ziyaret etti.

Mustafa KILIÇGİL konuşmasında tarihi bir yolculuk yaparak geçmişten günümüze öğretmenlerin sahip olduğu değişmez misyonuna vurgu yaptı. Öğretmenlerin sevgiyle, bilgiyle öğrencilerinin hem beyinlerine hem gönüllerine hitap ettiğini; toplumu değiştiren ve dönüştüren bireyler olarak öğretmenlerin ne kadar kutsal bir iş yaptıklarını peygamberlerimizi örnek vererek ifade etti. Kendisinin de bir sınıf öğretmeni olduğunu mesleğini şevkle yaptığını belirten Mustafa KILIÇGİL öğrencileri hayata hazırlayacak olan öğretmenlere önem verilmesi ve onların değerinin bilinmesi gerektiğini dile getirerek tüm öğretmen, öğrenci ve velilerle bir aile olduklarını vurguladı.

Keçiören başta olmak üzere tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlayarak özverili çalışmalarının devamını diledi.

 

öğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günü

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.