ANKARA KEÇİÖREN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenliğe Adanmış Bir Ömür “Mahir İZ” Konulu Konferans Düzenlendi

Öğretmenliğe Adanmış Bir Ömür “Mahir İZ” Konulu Konferans Düzenlendi

14.11.2015 Cumartesi günü Keçiören Necip Fazıl Tiyatro Salonu’nda İlim ve Eğitimciler Derneği (İLEDER)’nin  düzenlemiş olduğu konferansa, Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil, Şube Müdürleri Ali Kurt ve Mustafa Özel, Konuşmacı İdris Topçuoğlu,okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.

Konferansta davetlilere hitaben Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil bir konuşma gerçekleştirdi.

Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil konuşmasında;

İlim ve eğitimciler derneği olarak eğitim alanında farkındalık meydana getirmiş kişileri eğitimcilerle tanıştırmak ve ideal oluşturma noktasında bugün bunu da “öğretmenliğe adanmış bir ömür” kişisi olan Mahir İz’i anlamak için gelen değerli eğitimcilere teşekkür ederek kürsüyü İdris Topçuoğlu’na bırakmıştır.

 

Öğretmenliğe Adanmış Bir Ömür “Mahir İZ” konulu konferansta, öğretmenlik mesleğinin bir adanmışlık mesleği olduğu, Mahir İz Hoca’nın öğrencileri, eserleri ve hayatı örnek gösterilerek sunuldu.

Öğretmenliğe Adanmış Bir Ömür - Mahir İzÖğretmenliğe Adanmış Bir Ömür - Mahir İzÖğretmenliğe Adanmış Bir Ömür - Mahir İzÖğretmenliğe Adanmış Bir Ömür - Mahir İzÖğretmenliğe Adanmış Bir Ömür - Mahir İzÖğretmenliğe Adanmış Bir Ömür - Mahir İzÖğretmenliğe Adanmış Bir Ömür - Mahir İzÖğretmenliğe Adanmış Bir Ömür - Mahir İzÖğretmenliğe Adanmış Bir Ömür - Mahir İzÖğretmenliğe Adanmış Bir Ömür - Mahir İzÖğretmenliğe Adanmış Bir Ömür - Mahir İz

 

Cumhuriyet cad. No 1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören/ANKARA - 0312 361 19 10/11-12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.